0.00 EUR
Reģistrēties

Par mums

TOPPREZENT SIA Latvijas tirgū strādā kopš 2009.gada.

Lai uzlabotu klientu apkalpošanu, klientiem kam interesē preces no 1gab., padarītu vieglāku preču izvēli dāvanām, esam atvēruši šo lapu

davanasundavanas.lv

Šai lapā redzamās preces ir mums uz vietas, pasūtījuma izpilde no 1 līdz 3 darba dienām.

Steidzamos gadījumos pasūtījumu izpildam nekavējoties pēc apmaksas saņemšanas.

......................................................................................................

Ja interesē citas preces, preces vairumā, tad laipni aicinam apmeklēt mūsu lapas:

www.nozimite.lv - nozīmītes pasākumiem

www.pildspalva.lv - pildspalvas sākot no 5gab.un vairāk

www.drukaspakalpojumi.lv - uzlīmju izgatavošana, plakātu druka, bukleti, stendi

www.topprezent.lv - reklāmas suvenīri, tkrekli u.t.t.

......................................................................................................

Piedāvājam pildspalvas, reklāmas suvenīrus, nozīmītes, uzlīmju un dažādu drukas materiālu izgatavošanu.

Esam vieni no retajiem, kas paši bez starniecības izgatavo un visīsākajā termiņā nodrošina pasūtījumu izpildi - nozīmīšu izgatavošana, pildspalvu gravēšana, uzlīmju, plakātu druka, t-kreklu un reklāmas apģērbu apdruka.

Viens no mūsu virzieniem ir pildspalvu, rakstāmpiederumu gravēšana, apdrukas nodrošināšana - www.pildspalva.lv

Reklāmas suvenīrus piedāvājam reklāmas akcijām, dāvanām, ikdienai, kas tiek personalizētas ar klientu logotipiem, nepieciešamajiem tekstiem.

Uz vietas ir pieejamas dažādu modeļu metāla un plastmasas pildspalvas - pasūtījumus sagatavojam 1-2 dienās (vai kā vienojamies ar klientu)

Piedāvājam plašu reklāmas suvenīru klāstu, kurus importējam no Vācijas, Polijas, Čehijas - ar gravējumu vai krāsu apdruku.

Personalizācijas iespējas:

  • Gravēšana - ar lāzeriekārtas palīdzību gravējam metāla pildspalvas un gaišās plastmasas pildspalvas, reklāmas suvenīrus. Reklāmas suvenīrus, pildspalvas gravējam visīsākajos termiņos, sākot no 15 minūtēm (atkarībā no nepieciešamā daudzuma, termiņa)
  • Tampondruka (krāsu druka) - tampondruku izmanto plastmasas pildspalvu, zīmuļu, reklāmas suvenīru apdrukai. Ja nepieciešami lielāki daudzumi (sākot no 500gab.) reklāmas pildspalvas, suvenīrus ar firmas logo, nosaukumu par zemām izmaksām, tad tampondruka būs pareizā izvēle. Preču krāsu apdruku nodrošinam uz vietas apmēram 5 darba dienās vai importējam preces ar apdruku no sadarbības partneriem ārpus Latvijas par klientam izdevīgām cenām.
  • Pilnkrāsu druka (UV druka) - jauna tehnoloģija pilnkrāsu apdrukai. UV drukas tehnoloģija ir dārgākā no minētajām personalizācijas tehnoloģijām, bet ar tās palīdzību iespējama kaut foto uzdruka uz pildspalvas, suvenīra korpusa ar neierobežotu krāsu skaitu, krāsu pārejām par vienu cenu. UV drukai cena ir vienāda - vai drukā vienā krāsā vai 4 krāsu logo. Ja ir vēlme uzdrukāt daudzkrāsu logo sākot jau no maziem daudzumiem, tad šis būs labākais risinājums.

Laipni aicināti izvēlēties sev nepieciešamo.

Veiksmīgus pirkumus!