T. 26002433

Par mums

TOPPREZENT SIA Latvijas tirgū strādā kopš 2009.gada.

Piedāvājam pildspalvas, reklāmas suvenīrus, nozīmītes, uzlīmju un dažādu drukas materiālu izgatavošanu.
Esam vieni no retajiem, kas paši bez starpniecības izgatavo un visīsākajā termiņā nodrošina pasūtījumu izpildi – nozīmīšu izgatavošana, pildspalvu gravēšana, reklāmas suvenīru gravēšana, uzlīmju, plakātu druka, t-kreklu un reklāmas apģērbu apdruka.


Reklāmas suvenīri vairumā, tūkstošiem preču no mūsu piegādātājiem Eiropā - www.topprezent.lv
Nozīmīšu izgatavošana pasākumiem, reklāmai – www.nozimite.lv
Uzlīmju izgatavošana sākot no 1gab., plakātu, lielformāta druka, baneri – www.drukaspakalpojumi.lv
Gravēšanas pakalpojumi metālā, stiklā, kokā, gaišā plastmasā  – www.gravesanaspakalpojumi.lv
Pildspalvas ar gravējumu un druku, ātra izpilde - www.pildspalva.lv

Zīmogu izgatavošana - www.zimoguizgatavosana.lv

---------------------------------------------------------------------------------
Lai uzlabotu klientu apkalpošanu, klientiem kam interesē preces no 1gab., padarītu vieglāku preču izvēli dāvanām, esam atvēruši šo lapu
Šai lapā redzamās preces ir mums uz vietas, pasūtījuma izpilde no 1 līdz 3 darba dienām. Lielākoties visas dāvanas piedāvājam ar personalizāciju, personalizētai dāvanai ir lielāka vērtība.
Steidzamos gadījumos pasūtījumu izpildām nekavējoties pēc apmaksas saņemšanas. 

Pie mums apmaksa tikai ar pārskaitījumu, skaidru naudu nepieņemam.

---------------------------------------------------------------------------------
Piedāvājam plašu reklāmas suvenīru klāstu, kurus importējam no Vācijas, Polijas, Čehijas – ar gravējumu vai krāsu apdruku.

Personalizācijas iespējas:

  • Gravēšana – ar lāzer iekārtas palīdzību gravējam metāla pildspalvas un gaišās plastmasas pildspalvas. Ja nepieciešamas zolīdas metāla pildspalvas, tad šis risinājums ir labākais. Gravējums nenodilst. Rekomendējam izmantot gravētu pildspalvu piedāvājumu, ja nepieciešami mazi pildspalvu daudzumi ( no 1gab. – 499gab.), cenas ziņā šis būs izdevīgāks risinājums uz mazajiem daudzumiem. Pildspalvas gravējam visīsākajos termiņos, sākot no 15 minūtēm (atkarībā no nepieciešamā daudzuma)
  • Tampondruka (krāsu druka) – tampondruku izmanto plastmasas pildspalvu, zīmuļu apdrukai. Ja nepieciešami lielāki daudzumi (sākot no 500gab.) reklāmas pildspalvas ar firmas logo, nosaukumu par zemām izmaksām, tad tampondruka būs pareizā izvēle. Pildspalvu krāsu apdruku nodrošinam uz vietas apmēram 5 darba dienās vai importējam pildspalvas ar apdruku no sadarbības partneriem ārpus Latvijas par klientam izdevīgām cenām.
  • Pilnkrāsu druka (UV druka) – jauna tehnoloģija pilnkrāsu apdrukai. UV drukas tehnoloģija ir dārgākā no minētajām personalizācijas tehnoloģijām, bet ar tās palīdzību iespējama kaut foto uzdruka uz pildspalvas korpusa ar neierobežotu krāsu skaitu, krāsu pārejām par vienu cenu. UV drukai cena ir vienāda – vai drukā vienā krāsā vai 4 krāsu logo. Ja ir vēlme uzdrukāt daudzkrāsu logo sākot jau no maziem daudzumiem, tad šis būs labākais risinājums.
Laipni aicināti izvēlēties sev nepieciešamo.

TOPPREZENT SIA

Personalizētas, praktiskas dāvanas!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.